Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karoglanin Siret Okuma ve Burun Mevzusu Hakkindaki Risalesi
33 
[Resim: Karoglan-Hoca-Raasit-Tuncanin-Yandan-Profil-Resimi.jpg]

Karoglanin Siret Okuma ve Burun Mevzusu Hakkindaki Risalesi
Confusedari-isik-large:
siret okuyucu ahmagin birine itafen Burunumuz hakkinda ileri geri konusan ahmkalara burnumun yandan profilini hediye ediyorum ahmak iyi bakda bir daha öyle konus averelmi sandin beni hayata aval aval bakan diye tarif ettin nerden tuttumsa orasi benim oldu hayatta diymem amma benim olnlar var olmaynlar benim zorla aldiklarim var bana otamatik gelenler var benim cagirdiklarim var cagiripda gelmeyenlerim var ne öyle herseye burnumu sokarim sazan brunu ile önce burnumu daldiririm bak o kadar uzun degil burnum sazan degilim her olay dalacak kadar benim dogdugum basagacda deniz yoktu be adam, cay vardi bizim köyde yüzücek kadar, deniz drya yada firat gibi derin nehir falan degil cay cay, alah öyle diyor kipirti olsa kendine söyleniyor sanir diyor, nede karismam gereken isden geri dururum, burun demek budur, averllik bilmem neyi temsil etmez. ahmak. allah burunlari koymus camiz burnu, boga burnu, simi köpek burnu, bilmem fil burnu, bilme hamsi burun,sivri sinek burunlu, bilmem gergadan burnu, bilmem kokarca burnu, yani sen neye göre benim brunumu siniflandirdin ahmakn bak bir dogaya kac cesit burun var, sen kac kategori söylebiliyon burun hakkinda ben ne kadar biliyon gör. bir adam esek oldugunu anlayinca ne kadar alim olsada herkes kartal bilmem boga amma o esek ne kötü bu. adam nefsini bilse neye yarar degilmi. yani adamlik insanlik önemli olan yoksa, ortda gezen tilkilerde, farlerde var, aslanlarda, kaplanalarda var, san düsmesdi benim brunuma kahenet yazmak, beni yaratan en güzel yaratmis, bana en layik olani o bana vermis, bir dah benim hakinda yorum yapma demedim mi ben sana ahmak herif .

:kirmizi-isik:

Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Screms, 4 Kasım 2018, 22:50

Original Kar © glan

Signing of RasitTunca
Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Bul
Alıntı

Foruma Git: