Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Özgürlük Dilediğini Yapmak Değildir Bilakis Sınırlarını Bilerek Hareket Etmektir"
RasitTunca-1 
[Resim: v050421-nb499161759307677630.jpg]

Başağaçlı Raşit Tunca - Karoglan Hocanın Tasavvuf Sohbetleri

BU HAFTANIN VAAZI

"Özgürlük Dilediğini Yapmak Değildir Bilakis Sınırlarını Bilerek Hareket Etmektir"

[Resim: Youtube-1.png][Resim: izle-1.gif] [Resim: izle-1.gif][Resim: izle-1.gif][Resim: Youtube-1.png]

[Resim: Buraya_TIKLA.gif]

Başağaçlı Raşit Tunca - Karoglan Hocanın Tasavvuf Sohbetleri

Tasavvufi Dini Sohbet Vaaz "Özgürlük Dilediğini Yapmak Değildir Bilakis Sınırlarını Bilerek Hareket Etmektir”

Karoglan Başağaçlı Raşit Tunca'nın 4 Nisan 2021 Vaazı

SERiAL NUMBER: V040420210058

Etiketler : Özgürlük Dilediğini Yapmak Değildir,Sınırlarını Bilerek Hareket Etmek,Rüyasında Beni Gören Gerçekten Beni Görmüştür,
Rüyasında Peygamberimizi Gören Gerçekten Peygamberimizi Görmüştür,Tasavvufun Anayasası,Pişmanlık Yasası,Tövbe,
Yapmış olduğum bütün günahlardan ben pişmanım,Keşke yapmasaydım,Nefsi Levvameye Yükselmek,
Mehdiyi Gören Gerçekten Mehdiyi Görmüştür,Pişmanlık Yasasından Faydalanmak,Perşembe ve Pazar Akşamları Ölüler Salıverilirler,
Ölülere Yasin Okumak,Nefsi emmare, ve ileyhi türceun,La Yercion Onlar Tekrar Dönemezler, insan olamazlar,dönüşünüz onadır,
onlara cehennemi müjdele,kafirlere cehennemi müjdele, ey kafirler evet cehennemi kazandınız,zeon dört defa yıkıldı,
ümmeti necat,73 buçuk millet,Hz Mehdi,Dini vaaz,dini sohbet, Tasavvufi sohbet, Tasavvufi vaaz,
Rabbi enzilni münzelen mübareken,Rabbimiz ineceğimiz yeri mübarek kıl,doğmak, Ana Rahminden inmek,
galaksinin mevsimi,galakside Gündüz ve yaz döngüsü,dünyanin mirasini sonunda iyiler kazanacak,
onlar naim cennetinde surur ve refah içinde 1000 sene yaşarlar,kutup taklasi,toprak altinda hela olan milletler,mu kitasi,
atlantis kitasi,denizler altinde helak olan milletler,helal harami bilmek,haram lokma,haşr ve toplanma,sevmek,yakub yusufu sevdi ondan ayrı düştü,
pöeygamberleri birbirinden ayırma,onlar nifak ederler,iyiliği dağıtmak,çocuklarını birbirinden ayırmak,Nuh kenani sevdi de kenan oldu,
firavun musayi kovaladida denizi yardi,esmalari dengeleme, esmalar yedigin lokmalar, dengeli beslenme,gadab neden olur,kin neden olur,
sıcak soğuk yemek,sıcak yemek,soğuk yemek,aşerkliğinin sebebi,cibillyat,domuza çarpılmak, hz. isa nın son yemeği,karma, fare olarak doğmak,karga olarak doğmak,
müebbet hapis,500 sene hapis karga olmak,tekamül,halifetullah,radyasyondan korunan tadrigarda,hasen bitki,semiz hayvan, sen atmadin biz attik,sen öldürmedin biz öldürdük,
fena fissofi,fena fişşeyh,fena firrasül,fena fillah,vahdeti vücud,mamuşka bebekler,bismillah,bismillah demenin sırrı, merkeze bildirmek,vahdeti vücuda bildirmek,

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi