-----------------------


Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KEF SIRRI (Karoglanin 23. 02. 2013 Vaazlari)
#1
[Resim: tevhid-ve-mor-guller-radyokaroglan-karoglan.png]

KEF SIRRI

23. 02. 2013 Cumartesi


Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

[Resim: casiye23-27arapca.JPG]

sadakallahul aziym
casiye 23 - 27
Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim
[Resim: casiye23-27turkce.JPG]
sadakallahul aziym
casiye 23 - 27
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedun liennehu ziyadetesselam fii ümmeti.
Allahümme Salli ala Mehdi vel cemaati liennehüm yeküne gablesselam vel ahirehu selam li fi külli amel.
Men selame selameh Men selime selamehu.
Yolculugumuza başliyoruz yolcugumuz Selam ile başlaycak ve esselamu aleyküm verahmetullahi ve berekatühü.
Selam cümlesi 41 harfden oluşmakda tabi bu latince yazildiginda
Fakat arapca yazildiginda 27 harfden oluşur yani bir 14 birde 13 den oluşan 27 ve bir üstü 27 ci gece isneyn gecesidir kurali geregi yani 2 tane 27li den sonra yani recep ve şabandan sonra gelen ramazanin 27 si yani kuran ve ve muhammedin (S.A.V) efendimizin dogumu ve yerüyüzü semasina indirilişi yani o isneyn gecesinde iner yani muhammedler yani fatimalar rukiyeler aliler ömerler osmanlar ebu bekrler hafizeler ayşeler haticeler 27 ci gecede iniyormuşlar yani kadir gecesinde iniyormuşlar. işde cemreler birinci cemre gayin harfidir ğ yani yumuşak g takkeli g ugur böcegine bakin sanki üzerine bir takke giymiş gibidir takkeli g ve ikinci cemre kef dir kef nasil yazilir arapcada sanki bir büyük L harfi sola dogru dönmüş ve icinde hemze vardir. hani o hemzede kurtcuk gibidir yani cemre suya düşdü demek yani sudaki ilk canli yani kurtcuk. hani o son kar icin kurtlu kar denir yenmez denirya yani işde o kar cemre suya düşdümü yagan kar yani gökten kurtcuk yagar. yani cemre suya düşmesi icin ve o son kar eridimi topragin cukurlarinda su birikintisi olur ve o kurtcuklar güneş dogunca canlanirlar ve kurt haline gelirler ve suyun icinde sekiz hareketi yaparak hareket ederler yani sekiz sonsoz manasina gelen işaret yani el evvelu Allah el ahiru Allah
varligin başida sonuda Allahdandir diye zikrederler onlar ve onlar bu zikiri cektikce büyürler ve güneş o su birkintisini isitinca kurutmadan islanmiş topraga sokulurlar. ve toprakda ilk canli hareket etmeye başlar canliligin ilk başi yani toprak kurdu ve toprak isinip suyunu cekince bu sefer o kurtlar bir kök olarak bitki olur bu bitki kökü en kücügü yonca en büyügü ayrik otu kücügüde eşşek büyügüde eşşek ve at. cünkü eşşek nefsine uyan hayvandir ve ve ademin evlatlarinin cogalmasi adem ve havva nefsine uyup cennetden kovulunca üreyip cogaldilar yani kücügüde bugday ve arpa yoncasi büyügüde ayrik otu cennetden kovulma sebebi bugday ve arpa yoncasindan yiyen havva ve adem
Nefsine uydu ve ve dünyada ciftleşip cocuklari oldu. yani Adamin biri twittere yazmiş musa nefsine uydu adama yumuruk vurdu öldü diyor, burda ilmi ledun vardir diyor musa ilmi ledunu ögrenemediki sabredipde o ilme vakif olmadiki ilmi ledün bilipde adami öldürsün. (BibBiiiiiib Kafa) herif.
ilmi ledünni öyle bilmeden yapilan işlere denmez ilmi ledünni ile yapilan işler Allahu tealanin progami dahilinde olan işlerdir. oysaki Allahu tealanin yaratmadigi hic bir fiil ve amel yokdur öyleyse herkes ilmi ledünni biliyormu diycez. kac kişi ilmi ledünni bilir . öyle musa vurdu ilmi ledün biliyordu olmaz. o zaman terörist askeri vurdu ilmi ledün biliyorduj bu olcakdi terörist bunu biliyordumu diycez .Allahin teröristi ilmi ledunden ne anlar ahmagin biri dag ayisi yontulmamişi cilali taş. killi orangutanlar, ayrik otlari. bir kari yetmeyip dört kari ile evlenen nefsinin esiri eşşekler onlarin KILI ademden olsa havva gibi bir tane karisi olurdu killi ayidan olma killari varki bir kari yetmiyor dört karili eşşekler. peygamber bunu yaptimi yapti neden yapti o zaman dedikya kevser sirri yüzünden muhammedin soyunun suyunun devam etmesi icin ve bu soy devami dört koldan ömer ebu bekr osman ve aliden olmak üzere dört koldan devam etmesi icin ve yine adem atamizin soyu havva annemizden ikiz ikiz devam etmişdir. kainati alemin haritasi insan bedeninde bu ikiz yollar bir kalpte ayrilir ve ondan sonra hep catallaya catallaya bütün azalara dagilir ve sonra tekrar toplana toplana tek bir damara binip kalbe geri döner. yine oksijende burundan alinirsa ikizler birleşir ve tek nefes borusuna girer ve ordan akcigere gider ve oradan tekrar ikizlere ayrilarak bütün azalara gitcek oksijen damarlara kana gecer.
ve su olarak vücüda girenler iki hidrojen bir oksijen olarak yani yeni bir catal vermiş olarak
Muhammed ve haticenin kizi olarak üreyen sallahu aleyhiselatü vesselam efendimiz. yani yediklerimiz ictiklerimiz hep en saf haline kemaline ulaşinca bedende cocuk meydan gelen insan menisi oluşur yani tohum meydana gelir.insanin catal vermesi ve cogalmasida işde o cocuk vermesi ile oldugu gibi kainatinda yeni yildiz vermesi işde her yildizin soyu mesela süleyman yildizi süleyman yildizindan dogar gelir ve ve dünyamiza süleymanlar süleyman yildizindan kopup gelenlerdir, davutlar davud yildizindan kopup gelenlerdir ve diger ümmetlerin ashablari bir iki üc gibi cok azdir yani ismi konan sadece peygamberler ve birkac ehli iman ümmetinin isimleri konmakda fakat ümmeti muhammedin bütün asahabinin ve diger peygamberlerin isimleri bütün müslümalarca cocuklarina isim olarak konulur yani ümmeti muhammedin ashabi sagdir ve meyva vermekdedir ve bütün soy agaclari elhamdülillah sagdir. yani ne kadar ashab var hep biryerlerde o ashabin ismi haala konulmkadadir amma hiristiynlarda ve yahudilerde ancak peygamberin ve meleklerin adi isim olarak konmakdadir ve birkac imanli ümmetin isimleri cünkü onlar dönemideki soy agacalari yeşermemiş ve imanli ümmet olmamişlar ve cenabi mevla soy agaclarini kurutmuş ve onlari ebter eylemişdir. işde firavunlar nemrutlar anilir amma meyva vermediler bundan sonra bunu duyduktan sonra gavurluk edip bu isimleri koyan olursa ancak onlar cehennem meyvasi zakkumlar olcakdir. yani Cehennemdeki agaclar meyva verirse kimler yer onlari cehennem halki ve Allah kuranda cehennemliklerin zakkum yiyip kaynar su iceceklerini bildiriyor . yani işde firavun meyva verirse, cehenenm kütügü, ondan zakkum meydana gelir, ve nemrut meyva verirse, yine zakkum olur.
önceki vaazimizda dedigimiz her irmak her nehir bir soydur ve peygamber suyudur dedik ve filistin ile ürdün arasindaki tatli su irmaginida ümmeti ondan istemesi sonucu cenabi mevlaya dua eden şemuyel aylehiselama verdi fakat o irmagin suyu öyle bir sudurki bir bardak icen sudan kanar susuzlugu gider fakat fazla icen kimse temelli susar susuzlukdan yanar cünkü 3 hidrojen ile iki oksijen birleşmişdir o suda. yani şamyel suyu. şamyel aleyhisselam Talut ve calutun vaktinde yaşayandir iki dev adamin vaktinde talutta calutda dev gibin insanlardi ve talut caluta karşi savaşmadan önce askerleri ile irmagi gecmek istedi ve şamuyel aleshiselamin emri üzerine o sudan az icmelerini emrtedi ve o sudan az icenler irmagi gectiler fakat cok icenlerin üstüne yorgunluk cökdü ve karşiya gectiklerinde bizim calutla savaşcak gücümüz kalmadi dediler cünkü o su onlari dermansiz birakmişdi. ve yine o az icen askerleri şöyle dua etdiler:
Rabbena efrig aleyna sabren ve sebbit akdamene ve ensurna alel kavmil kafiriyn.
Rabbimiz üzerimze sagank yagmur gibi sabir yagdir ve ayaklarimizi yere saglam bastir ve kafirlere karşi bize yardim et diye dua etdiler. ve bu irmagin sirrini bilmiyen calut askerleride bu irmakdan kanasiya icdiler ve dermanlari kesildi ve dev calutun ordusu ile talutun 312 askeri ve şamuyel aleyhisleam savaşdi ve Calutu öldürmek icin görevli olanin işanin oglu oldugu şamyel aleyhisselama bildirildi ve coban olan davud aleyhiselam davarlarini güderken ona varildi ve bu görev icin secilmiş oldugu bildirildi ve o davarlarini gütmeyi birakip yola cikdi ve yolda giderken o elementlerin sesini duydugundan üc taş onunla konuşdu birinci taş beni alda ben calutu öldüren dedi ve davud aleyhiselam o taşi aldi ve torbasina koydu sonra giderken yine bir taş daha seslendi ve o taşda ona beni al ben calutu öldüreyim dedi ve onuda torbasina aldi ve sonra yine giderken bir taş daha ayni sözü söyledi ve onuda torbasina koydu. ve en sonunda talutun yanina vardi. ve talut dedi sen bu calutu öldür sana kizimi vereyim ve saltanatimi vereyim dedi ve ona zirh ve atini vermek diledi o ise onlari almayip ayni hendek savaşinda dev adama karşi Hz Alini cikmasi gibi boyu o kadar uzun olmayan davud aleyhisselam,calutun karşisina sapanla cikdi ve sapanina torbasindan cikardigi birinci taşi Atam ibrahimin eliyle dedi koydu ve sonra ikinic taşi cikardi ve Atam ishakin eliyle dedi koydu ve sonra ücüncü taşi cikardi ve şamuyel aleyhisselamin eliyle dedi ve sapana koydu ve o üc taş birleşdi ve tek taş oldular ve bu ücüz taşi sapani ile caluta firlatdi o dev gibi calutun alninin ortasindan girdi arkasindan cikdi bu ücüz taş ve calut yere yigildi ve böylece savaş kazanilmiş oldu. ve Mehdi Aleyhisleamin yanindadir şimdi o taşin iki parcasi ve Mehdi Decala karşi yürüyünce ücüncü taşi bulup alcakdir yanina ve deccala varinca
Atacakdir o üc taşi ve diyecekdir
Birinicisine , Atam ibrahimin eliyle Recmeşşeytane ve Hizbühü. deyip atacak
ikincisine Atam ismail ve ishak in eliyle Recmeşşeytane ve Hizbühü. deyip atacak.
ücüncüsüne Atam Davud aleyhiselamin eliyle Recmeşşeytane ve Hizbühü. deyip atacak
Ve şeytan askeri Deccalin oyununu bitirecekdir.
Her atişinda hacilarin bunca senedir attiklari şeytan taşlama taşlari sonunda hedefi vurcakdir ve ve deccalin ordusuna dogru yagcakdir. yani işde rusyada gök taşi yagmuru bunun yaninda hafif kalir o gün gökten hacilarin taşlari yagcak gercek kabul olmuş hac sahibi hacilarin taşlari, gökten, deccal ve ordusunun üstüne yagcakdir. hepsi hazir vaziyetde dünyamizin üstünde bekleşiyorlar bu sözümüze o gün şahitlik edecek müminlere selam olsun.
Mehdi ve Askerlerinin davasi Ne cennet sevdasi nede cehennem korkusudur.
sadece ve sadece HAK DAVASIDIR.
Dünya yaratilanlidan beri cenabi mevlanin kularina gösterdigi dogruyu ve HAKKI bulup itaat etme davasidir. Bundan büyük Dava olmaz.
Bu dünyada Hirsizda katilde olsa bir gün adalet ister hale geliyorsa O zaman bu DAVA Adili Mutlak
Hak Tealanin Davasidir. kim bu davanin adami olmak isterse mehdiye tabiin olsun. ashab dosttur ve onun yaninda olmayi gerektirir oysaki Tabiin olmak demek dünyanin her neresinde olursan ol onun yoluna taabi olmak demekdir onun davasina ortak olmak demekdir. bizim davamiz hak davasi dir bu davadan başka davasi olan ardimiza düşüp gelmesin.aynel yakin birkez medhiyi görenler askerlerinden .hakkal yakin mertebesi ise mehdinin dava arkadaşi olanlardir. onun sezdigini onlarda sezerler.
Bediussemavati velardz demek kainati baştan sona kadar kaplayan ve onlara hükmeden demekdir.
Daha jüpiterde marsda ne oldugunu bilmeyen ahmaklar Allahliga kalkişiyor bre kör deccal daha jüpiterde ne olup bitiyor haberdar degilsin sen kim oluyorsunda Allahliga soyundun.
senin o heza kefere yazan alnini yaracak taşin gününü bekle.Baki olan Allahdan gayri herşeyin bir sonu oldugu gib.i Sende, Allah olmadigini biliyorsun, ve seninde sonunun gelcegi günü beklede gör. Evvel Allah oldugu gibi herşeyin başi Allahla oldugu gibi var olan şeylerin (şey) sonuda yine Allah iledir . Allahsiz son olamaz. Rabbimiz ondan geldiniz yine ona döndürülceksiniz buyuruyor.
Rabbim inanan mümin ve müminelere lutfu ile Vuslat nasip etsin inşallah.
el fatiha maassalavat
Vaazi Mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec
https://efsane1turk.net/Resimci/Dosyalar...-sirri.mp3

Başağaçlı Raşit Tunca

[mp3]https://efsane1turk.net/Resimci/Dosyalar_1/Vaazlar/kef-sirri.mp3[/mp3]

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi