Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iki ölmeyen Peygamber (Karoglanin 30-Haziran-2011 Vaazi)
#1


[Resim: parazitcizgiliturkeywalpaper.jpg]
[Resim: icon1.gif]Vaazimiza baslamadana önce esteuzubillehiminricsin necsel habaisişşeytanirracim[Resim: icon1.gif]
[Resim: icon20.gif]Bu Vatan Nasil Sevilmez inananlari her gün ezan sesiyle uyandiranlarin yaşadiği Vatan[Resim: icon20.gif]
Her Türk Atanin izinde Bu aziz milletin soyunu korumakla görevlidir.Atanin kurdugu meclisde yemin bile edemeyen terbiyesizler bu vatanin kiymetini bilemez üç kuruşluk maaşa bu vatani satarlar bir kadina bu vatani degişirler üc kuruşluk menfeate bu vatani degişirler Bu Vatan o kadar ucuz degil hele peygamberimizin veda hutbesinde dedigi gibi ceddinden başka baba arayan soysuzlar gibi bu vatanin ceddimizin emaneti oldugunu unutup gavur atalar arayanlarin Atanin kurduğu meclisde yeri yok s. k ..r. olup gitsinler.

30-Haziran-2011-Perşembe saat:01:11

iKi ÖLMEYEN PEYGAMBER (SEMAYA KALDIRILAN)

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

31)Ve cealenı mübaraken eyne ma küntü ve evsanı bis salati vez zekati ma dümtü hayya .

.......

33)Vesselamü aleyye yevme vülidtü ve yevme emutü ve yevme üb'asü hayya

Sadakallahul aziym --meryem suresi - 31 ve 33 cü ayetler

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

12)Ya yahya huzil kitabe bi kuvveh ve ateynahül hukme sabiyya .

15)Ve selamün aleyhi yevme vülide ve yevme yemutü ve yevme yüb'asü hayya .

sadakallahul aziym meryem suresi--12 ve 15 ci ayetler

Allahümme salli ala muhammed mustafa

ve salli ala zekeriyya ve yahya

ve selamen ile ümmül isa.

Yolculugumuza başliyoruz.

Yolculugumuz iki zulme ugrayan peygamber azimuşşan efendilerimiz birisi yahya birisi isa efendimiz ki zekeriyya aleyhisselamda bunun ileri gidildigi cabasi olmuştur.

Taylasan demek sofilerin sarkittiklari sarigin ucuna verilen addir amma bu sarigi böyle sarkitmayi nereden ögrendi sofiler :

Ashabi kiram ile bedirde savaşan 3000 sarikli melekden ögrendiler.

cebrailin komutasindaki

ve yine 3000 sariklari turuncu yerlere kadar sarkan israfilin komutasindaki melekden

ve 5000 sarigi cukkasindan azicik cikmis azrailin komutasindaki melekden.

peki nedir bu taylesan hikmeti.!!!

kuyruklu yildizlardir onlar yani toplam bizim bildigimiz 3000 cebrailin askeri kuyruklu yildiz ve 3000 israfilin askeri kuyruklu yildiz ve 5000 azrailin askeri kuyruklu yildiz.

ve bizim sayisini bilmedigimiz kadarda mikailin askeri olan sarikli kuyruklu yildiz vardir.

işde onlardan ramazan düynaya cenabi mevlanin ikrami olan kuyruklu yildizdirki onunla ümmeti muhammedin kurtuluş kitabi gelmişdir.

esteuzubillah

inna enzelnahu fi leyletil kadr. vema edrake ma leyletül kadr, leyletül kadri hayrun min elfi şehrin. tenezzelül melaiketü ver Ruhu fiha bi izni rabbihim min külli emr. selamün hiya hatte metlail fecr.

sadakallahul aziym

Rabbimiz kadr suresinde ne buyruyor biz onu kadr gecesinde indirdik o gece 1000 ay dan hayirlidir yani bin ay gibidir demekki o yildizin bir senesi bin ay yapiyormuş ve bin ay 29930 gündür ve ramazani bize getirip götüren yildiz 29930 günde bir devir tamam eder ve insan ömründe 29930 günde ilk ramazanina ulasir yani ilk ramazani yaz ise yaza kis ise kisa ulasir isde o kuyruklu bir yildizdirki ve cebrailin askeri olan bir yildizdirki adi ramazandir ne buyruyor rabbimiz o gece melekler ve ruh iner yani o gece cebrailde ramazanla birlikte iniyormuş yani bir saat carki düşünün büyük cark kücük cark ile dönüyor ve kücük cark dünyanin yanina geldiginde büyük carkda geliyormuş yani ramazanin komutani cebrail ve onunla birlikte meleklerde iniyormus yani bazi diger yildizlarda iniyormuş. işde menzil ve hedef dünya olan bir carkdan söz ediyoruz.

işde peygamberimizin kiyamet alametlerinden olarak saydigi iki boynuzlu bir kuyruk yildizinin görülmesi. inşaallah bu ramazan bu kuyruklu yildizin gecidini bu ramazan müşahede edecegiz ki bu mehdi aleyhisselamin yaşadiginin ve yeryüzünde oldugunun bir alameti olacakdir inşallahu rahman. bu yildiz taaa ahmet haznevi hazretlerinin vefat etdigi sene müşahede edilmiş idi ve tekrar inşallahu rahman bu sene yine bir haznevi evladinin sariginin iki ucunu iki yanina sarkitmasi ile bu yildiz yine müşahede edilcekdir.

Allahu teala hazretleri bütün taylesanli sofilere ve taylesanli meleklere salatü selam göndersin bizlerden inşallahu rahman.

bu haftaki sünnetimiz Taylesandir ve sarikdir sarik sünnetdir Allah rasulu sarik kullanmişdir ve bedir savaşindan sonra sarik kullanmişdir ve sariginin ucunu iki omzunun arasina belinin orta kismina kadar sarkitirdi yani beline kadar degil beli ile boyununun orta bölgesine kadar. o ki cebrail den almiş idi bu sünneti ve cebrail askerleri gibi sarkitirdi. sarikda üc sünnet vardir birisi beyaz sarik ve cebrail askeri gibi ikincisi turuncu sarik ve israfil askeri gibi taa yerlere kadar uzanacak şekilde ve ücüncüsü siyah sarik ve azrail sünnneti olan ve sarigi cukkasindan hafifce cikmiş vaziyetde ve bir dördüncü vardirki o mikail sarigi ve yeşil sarik ve seyyidlerin ve şerriflerin sünneti olan aynen şeyh nazim kibirisi gibi sarik kullanmak sarikla bir olmak yani. buradan sesleniyoruzki Allahi ve rasulunu seven ve onun melekler ordusunu seven her müslüman Allah rizasi için bu Ramazan iki boynuzlu kuyruklu yildizi müşahede etmemiz için rica ediyorum bir kez olsun bu Ramazan bir vakit namazinda sarik takip kim hangi sünnet ve sarik kendisinin hoşuna gidiyorsa onu secip sarikli namaz eda etsin inşallah. elfatiha bu sünneti eda edeceklerin ruhaniyetine.

Gelelim astronomi bilgisine

bilim adamlari diyorki her yildiz ikili bir eşi var

ve cenabi mevalada herşeyi cift cift yarattik buyruyor

işde insanlarin zulume ugrattiklari iki peygamber azimuşşan efendilerimizde iki eş yildiz olan isa ve yahya efendilerimizdirki ikiside birer mucize eseri olarak dünyaya gelmişler ve birer mucize göstermişler ve yine mucize olrak semaya kaldirilmişlardirki isa efendimizin göge kaldirildigini duymuşsunuzdur fakat yahyaefendimizi herkes şehit olmuş olarak bilirler oysaki başta yazdigimiz iki ayetde rabbimizin birincicisinde isa efendimize sana veya bize dogdugun güne ölecegin güne ve yeniden dirilicegin güne selam olsun buyuruyor. ve yahya efendimize ona selam olsun dogdugu güne ölecegi güne ve yeniden dirilecegi güne.

başka kimseler için bu buyruk yokdur ki o ikisi semaya kaldirilmişdir ki ikisinin ömür deneleri tükenmemişdir ve yine meryem suresindeki o ayetlerden ögreniyoruzki isa efendimizede zekat ve namaz verilmiş idi yani namaz her peygamberin ibadeti öyle hiristiyanlar bu işin icinden siyrilip cikamazlar kapi gibi delil meryem suresindeki ayet bütün hiristiyanlarda namaz ile emrolunmuşlardir.Fakat bu güne kadar kilmadiklari için üzerlerinde bütün ömürlerinin namaz borcu vardir ve bu borc ile hepsinin beli bükülmüş vaziyetdedirler yani beli bükük ne olur yani hayvan cibilliyatindalardir ne zaman mehdinin sözüne uyup bir an önce müslüman oldular ve namaza başladilar o zaman iki ayaklari üstüne dikilip insan olma şerefine erişeceklerdir. cabuk olun isa yahya gelmeden müslüman olun hadi cabuk cabuuuuk.

işde o iki yildiz birisi halley yildizi birisi isa yildizi iki boynuzlu kuyruk yildizi yani yahya iki ye li ve isa iki yeli fakat birinci yasi iki nokta şeklinde olan yani yina kyuruklu yildiz fakat bunun birinci ucu iki noktali iki iki boynuzlu yildizsimdi anladinimizmi iki boynuzu yani Y harfi yani biriside Yusuf biriside YAkub biriside zekiriYYa birisede YAHYA biriside SÜleYman

biriside ZÜL karneYn birise YUşA birisede şa YA aleyhisselatü vesselam efendilerimizha ha haaaa

(:=)))))))

hepsine coookca selam olsun efendilerimizin üstüne ve ehli iman ümmetlerinin üstüne.

arapca ye harfi nasil yazilir bir kuyruk seklinde isde birisde iki nokta şeklinde yani işde kuyurklu yildiz şekli.

velhasil kelam isa efendimiz gibi yahya efendimizede rabbimiz yeniden dirilecegin güne selam olsun buyuruyor yani iki hayatli olanlar peygamber azimuşşan efendilerimiz. yani öyle bir kafir gelipde Allahin peygamberini şehit etmiş degildir işde kafir deccalinda mehdiyi öyle ikiye bölecegi ve onun ise gülerek karşisinda tekrar dikilecegi ve artik bir daha ona zarar veremeyecegi işde rabbimizin sevdiklerini melekleri ile taylasanlilari ile desteklemesidirki taylesanli isa var iken kafir deccal kim oluyorda mehdiyi ikiye bicebilsin höööööt kafir decccal iki boynuzlu kuyruklu yildiz yolda bu ramazan iniyor inşallah hemde onlardan 3000 cebrailin komutasinda taylesanli ile 3000 israfilin komutasinda taylesanli ile 5000 azrailin komutasinda taylesanli ile ve sayisi bilinmiyen adedince mikalinin komutasinda ve sayisi bilinmeyen seyyyidler ve şerrifler ile yeryüzündeki 312 komando er ve başlarinda mehdi bordo bereli ve onlarin yardimcisi ve taylesanlisi isa mübarek ile senin bütüün keşiflerinin ve yedigin haltlarin hakkindan gelmeye hazirlaniyoruz

cesaretin varsa cik karşimiza da boynunu ucursun iki boynuzlu isa mübarek.Rabbim isa efendimize onun dogdugu gün için ve öldügü gün için ve yeniden dirilecegi gün için selam eyle

yahya efendimizede onun dogdugu gün için ve ölecegi gün için ve yeniden dirilecegi gün için selam eyle

ve mehdi aleyhisselamada dogdugu gün için ve kafir deccalin karşisinnda dikildigi gün ve onun onu kesmeye kalkip ve mehdinin onun karşisinda yeniden dirilip dikilip gülecegi an için selam eyle

El fatiha maassalavat.

Başağaçlı Raşit Tunca

Vaazi indirmek için linke sag tikla farkli kaydeti sec veya sesli olarak dinlemek için linke tikla

[Resim: Buradan1Red.gif]

https://efsane1turk.net/Resimci/Dosyalar...gamber.mp3

Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
______________________

Schrems, 16 Mart 2019 Cumartesi Son Düzeltleme Yapıldı

Original Kar©glan

_______________________________________

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran

Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık

1 Senede/12 Ay

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

1 Yılda/365 Gün

7 Günde/24 Saat

Vaaz - Dini Sohbet - Tasavvuf Sohbetleri - Radyo Karoglanda

RADYO KAROGLAN

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi