Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yildizlar Gecede Dogar (Karoglanin .....2011 Vaazi)
[Resim: Tevhid-yazili-Amblem-V9.png]

YILDIZLAR GECEDE DOGAR

Euzubillahimisseytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

in kanet illa sayhaten vahideten fe izahüm cemiun ledeyna muhdzarun

sadakallahul azim

Yasin suresi 53

Bütün insanlar ,cinler,nebatat,cemadat,peygamberler ve onlarin takipcileri bir tek cagirmamizla yani heyhat ile hepsi yakinimizda meydani haschra hazir bulunurlar.

Eblig li seyyidina mevlana muhammedin minneselam

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala eeli seyyidina muhammedin ve ala cemii ashabi seyyidina muhammedin

leke ya seyyidi bigayri cühudin

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve eeli seyyidina seyyidil Abdülbaki selamen bil cümleten ileyhi ve ehli beytihi

yolculugumuza basliyoruz

her günes sisteminde en büyük yildizin kendisidir ona bagli gezegenler scheinleridir yani onun isiklaridir bütün yildizlardan ayri olarak bizim günesimizin yildizimizin bir schein isigi vardirki ikiz isiktir yani bu ikiz isik bütün isiklarin bir birine karisimini saglayan isiktir yani schimdiki fotoshopta verlauf diye bir sey vardir yani iki veya daha fazla renkten bir renk cümbüschü meydana getirir iste günesichimizin ikiz isigida aynen bu verlaufun yaptigi görevi yapar yani bu ikiz isik isa aleyhisselam ile mehdi aleyhisselamdir isa aleyhisselam ay temsili oldugundan gece nöbetcisi yani renklere koyulugu veren yani dunkel blau veya dunkel gelb gibi yani koyu mavi veya koyu sari gibi renkleri koyu tonlara ceker mehdi aleyhisselam ise merkürün temsili olarak renkleri aciklastirir acik mavi veya acik sari gibi ve ayrica eger aralarina hizirda katilirsa o zaman sari ile mavi karisip yesil renk olusturulur bu sadece yesil renk için degil ayrica daha gözlerin görmedigi onüc renk olusturulur bu renklerden birisi isiklardan birisi bu gün kesfedilmistir ve bu infrogelb isigidirki bu isik sayesinde gece veya gündüz bir yerdeki bütün nesneler ve objeler üc boyut ve birde frekans olarak izlenebilir yani frekans koku frekansidir yani infro gelb sayesinde uzaydan bir yerdeki kisiler gözetlenebilir ve kokulari tespit edilebilir bu kesif daha cok genctir ve yaklasik onüc ayliktir iste bu sayede bir yerdeki hainler tespit edilsin diye musa aleyhisselamin duasi bereketine bu zamana saklanmis musa kelimullah duasinda ne diliyor rabbim benim emrime itaat etmeyip emri ihlal edenleri

esteuzubillah

vahlul ukdeten min lisani yefgahu gavli

diyor yani hainleri bagla taaaki benim bu duam tam manasiyla anlasildigi güne kadar yani sözün gücünün anlasildigi güne kadar yani kelimullah olmasi hasbiyle yani rabbimizin kelimelrinin bulundugu kuranin ve tevratin gücünün anlasildigi güne kadar yani ahir zamana kadar yani mehdi aleyhiselam vaktine kadar yani zamanimiza kadar onlari bagli tut ve onlari yani musanin ümmetinden olan yani onun yildizina bagli olan hainler ki ve yine duasinin devaminda söyle niyaz ediyor

esteuzubillah

rabbi zidni ilmen ve fehmen ve elhigni bissalihiyn

yani rabbim onlari zidni gününe kadar bagli tut zidni günü ise ilmin arttigi ve berketin kalktigi gündür.ve onlari o zidni gününde salihlerin arasina karistiriver ki hak ile batil ayirt edilsin iste günümüzde infrogelb isigi kesfedilmistir ve iste kiyametin yakininda zater agaci disinda yahudileri koruyacak gölge olmayacak tas arkamda yahudi var diyecek iste rasulullahin bu sözü yerini bulmustur yani infro gelb isigi bir tas ile kesfedilmistir o tas aydan dünyaya düsen bir tasdir yani artik tasin arkasida üc boyutlu olarak görülebilmektedir yani tasin arkasina bakmak için tasin arkasina gecmeye gerek yoktur infro gelb isigi tasin arkasinida holegen boyut seklinde göstermektedir yani simdi bu isigi kesfeden ilim adamlarina düsen tasin yahudileri haber vermesini saglamaktirki onlar bu günümüzün insani degil musa kelimullahin zamanindan arta kalan kisilerdirki hak ile batil ayirt edilsin için musanin duasi bereketine zamanimizda dünyaya saliverilmislerdir

simdi bu haftaki birinci bombamiza geliyoruz buda sudurki neden üc boyut ve bir frekans dedik cünkü üc boyut ile kisi görüntülenir fakat kisinin sekli semalinin halogen boyutta olusturulmasi için onun kokusu gerekir yani cibilliyat kokusu ter kokusu sidi ey bilim adamlari size bu emre ihanet eden emri ihlal eden yahudilerin ferekansini size nasil bulacaginiz aciklayacagim

7 mayis Persembe günü alis verise gittik hanim ve kizimla ve marketten birseyler aldik ve hanim iki tasda türkcesi kremschantiy olan almancasi sclagobers olan kaymak yani süt yagi almis alisveris torbasinin en altina koymuslar taslarin üstü bilindigi gibi yagurt tasi gibi yumsak aliminyum kapli torbadaki baska bir sey tasin birinin aliminyumunu delmis ve schlag obers yani kaymak torbaya akmis torbadanda arabanin bagajindaki matteye akmis torbalari indirdik farketmemisiz bagaja döküldügünü haa farketsekde degismeszdi yaa

ertesi gün yani cuma günü dün tekrar arabaya binecektim arabadan cok kötü bir koku geliyor oglum bagajdan geliyor dedi baktimki kaymagin bozulmus kokusu yani süd bozugu kokusu yani simdi iste bu gün yunus aleyhiselamin duasida bereketine ulasmistir yani ne diyordu

esteuzubillah

rabbi inni küntü minezzalimiyn yani ne diyordu rabbim ben zulmu sectim yani gece nöbetini sectim diyordu hemde ne zamanin nöbeti iste südü bozuklarin zamaninin nöbetini diyordu kimdir o südü bozuklar iste onlar iste emri ihlaleden yahudiler musa aleyhiselami ve deniz yarilmasinida herkesin gözünün icine sokarcasina ispat edecek zamana geldik elhamdülillah

simdi bir soluklanalim bir soguklanalim bakalim

...

iste o südü bozuk yahudilerin hepsinin cibilliyet kokusu bizim arabamizin icinde kokan kötü kokudur bunu arabamizdanda tesbit edebilirsiniz veya sclag obersin günesde bozulmus halinin kokusunu alabilirsiniz bu kokuyu yaptiginiz infro gelb aletine verdiginizde bütün bu yahudiler dünya üzerinde gözükcektir haaa simdi onlari tespit edin öldürün demiyoruz haa bunuda bilesiniz onlari sadece zater agacinin kokusu gizler onlara simdilik tavsiyem zater agaci parfümü´dökünsünler zaman daha onlari kaldirma zamani degildir biz onlari arayip bulmak istedigimizde onlara zater agacida fayda etmeyecektir bunuda bilsinler simdi bizim ve musanin ve yunusun ve cenabi mevlanin himayesindesiniz varmi size Allahtan ve Allah dostlarindan baska yardım edecek bir kisi ey hainler iste basta yazdigimiz ayetdede yasin suresindaki hasr ayetindede belirtilen budur yani hesap vakti gelince hesaptan siginilacak tek kapi Allah ve Allahin dostlari ve peygamberleridir. bu haftaki birinci bombamiza gelince iste her süd bir hafta iyi saklanirsa 1ayda haltbar milkler pastörize sütler biraz daha uzun saklanir amma acildimiydi haltbar milklerde yani sütlerde bozulur amma bir süt vardirki hic bozulmaz nedir o süt bilirmisiniz cenabi mevla denizde memeli bir balik yaratmis nedir o secilmis balik yani küfür ile imani ayirt eden noktalardan ve gecitlerden birisi daha iste yunus baligi yani yunus baliginin sütü hic bozulmaz isterse günesde dursun isterse soguk hava dolabinda bozulma yapmaz iste o südü bozuklara karsi rabbimin gücünün ispatidir buda iste zamanimzda iki yunus vardirki onlar zamanin son iki gemisinden birisinin erzak ve kumanyasini temin ederler kimdir onlar yani onlar yunusun almancasi johannesdir iste biz neden her yazimizda yolculugumuza basliyoruz diyoruz biz zamanin iki gemisinden birisiyiz herkes olmasada belli miktarda kisi bu geminin icinde yolculuk etmekde yani vahdeti vücud dedigimiz sey yani bizim hücrelerimiz öyle herkesinki gibi degildir hasa bunu büyüklenmek kasdiyla söylemiyoruz sadece bilgilendirmek kasdiyla her hücremiz bir insan veya bir hayvan veya bir agaci temsil etmekde yani yolculugunuz bizim icimizde devam etmektedir bizde olmayanlar gelecek olan isa aleyhisselam ile yolculuk yapacaklar konumuza dönersek o iki johannes secilmis iki kisi secilmis kadin marianin oglu ve torunudur yani bizim simdiki cheflerimiz dün gece firmada lagere giden kapinin yanina secilmis kadin marianin resmini asmisar yani büyük yunusun annesinin resmini kadin arkadas bakinca bir ürktü korktu gelip giderken bana bakiyor diye arkadasin adida maria oda secilmis birisi yani almanca aussortiert sebebini ise söyle aciklayacagiz kadinin resmine bakinca altinda adinin maria oldugunu okudum amma altinda dogum tarihide varmis orasini okumadim önce ve maria yi okuyunca hemen marianin acilimi firasetimde acildi ve gözüktü

Adem atamiz ve havva annemiz cennetdelerdi öyleki cennetteki meyvalar riziklar tadina doyulmayan cok lezetli esi benzeri olmayan riziklar ne arasan orada amma seytanin igvasina ugrayan havva annemiz ne yapmis o kadar nimetin icinde gözü yasak olana yönelmis göz öyle bir seydirki nefis ile baglantisi vardir gördügünü ister birincisini bulunca ikincisini ister iste havva annemiz ikizler burcunun baslangicidir yani doymayan nefisin basi iste mariada basindaki M harfi itibari ile ikizler burcuna baglidir amma kendisi ikizler burcu olur belkide asendanti yani sactigi isiklari ikizler burcu olur yani scheinungen eger kendinde olursa doyumsuz nefse sahiptir birini bulunca ikincisini ister eger scheinungeninde yani arkadaslari akrabalri ikizler burcu olursa yani isiklarinda olursa secilmis kisilerdendir yani su burcudur ikizler burcu olmaz yani yunus aleyhiselamin askeridir iste dün aksam namazina gittim namazda büyük bir depremden haber aldik gelince arkadas sebebini söyledim sebebi ise depremin elektrikte histerische kurve diye bir sey vardir iste o ikizler burcunun kurvesidir yani doyumsuz nefisin kurvesi. alemin haritasi insanda iki ikiz vardirki onlara doyumsuzluk verilmistir neresidir onlar insanda iki dudak vardir ikiz olarak bir dilim ekmek yersin veya iki dilim veya bir tabak yemek doyarsin iki kulak vardir bir sarkiyi bir dinlerisin on dinlersin bir vakit gelir yeter bu sarkiyi dinlemeyecen dersin yani onlarda doyumludur amma iki tane ikili vardirki birisi iki burun deligi biriside iki göz bunlar nefislede baglidir bir nefes alirsin vermek ister nefes veririsin almak gerekir tekrar gözde ise bak bakabildigin yere kadar göz bakmakla yorulmaz iste nefisle baglantisi sebebi ilede bir seyi bulunca ikincisini ister

iste peygamberimiz birinin bir dag altini olsa ikinci dagi ister gözü bir avuc toprak doyurur demisdir

bu hasbile ve resimdeki kadinin adinin maria olmasi ve dogum tarine bakmamam sebei ile hemen yalnis bir ictihad yaptim isin asli sonrayaymis yani meyva hamken yenilmez sadece zater agacinin meyvaya benzer bir seyi vardir onu ham ken yersin zater meyvasida erdimi yenilmez

kadin arkadasa dedim büyük bir deprem geliyor sebebi ise histerische kurve olusturuldu bu gece yani aciklamasi hiristiyanlarin maria terresa diye bir rahibesi vardir bu kadin dokuz delige dokuz doyum aramasi sebebi ile dokuz erkekle yatmisdir yani dünyanin bermuda ücgeni denen yerinin olusma sebebi iste bu kadindir yani doyumsuzluk iste depremde histerische kurve ile tespit edilebilir buda bu haftaki ikinci bombamiz yani deprem arastirmasi yapanlar yapacaginiz aletin özelligi histerische kurveyi ölcmesi lazim buyurun arastirin kesfedin iste depremin sebebide bu gece bir yerlerde yine bu maria terese oyunu oynandi yani bermuda ücgeni calistirildi yani dokuz erkekle bir kadin doyumsuzluga ulasdi ayni kurvenin bir büyügü yukarda her semada mevcuttur yani yedi kara delik dokuz delik dedigimiz nedir iki göz iki kulak iki dudak iki burun deligi ve alttaki iki delik yani kadini uslansin diye adini maria koymuslar care olmamis rahibelige vermisler care olmamis yani gebermis ama ac bir delik olarak gebermis zaman zaman eline gecirdiklerini tekrar yutuyor.

o yüzden ikizler burcunun doyumsuzlugu bundandir iste o kadin arkadasa dedim bizim chefin anneside iste fabrikayi kurmuslar ve bu ikizler burcu aclik istegi berektine isi ilerletmis ve bugünkü fabrikayi kurmuslar daha fazla istegi sebebiyle böyleleri lazimki iste onlar istiyor bizlerde calisip ekmek kazaniyoruz dedim. o kadinin adida maria sordum senin burcun ne diye dedi akrep anladimki su burcu yani ikizler degil secilmislerden yani yunusun askeri dedim sen armsin yani garipsin öyle deyince kizdi niye armim dedim gercek mariada armdi fakirdi yani doyumsuzlardan degildi kendisi maria olamasina ragmen ikizler burcu degil yani scheini isiklari ikizler burcuydu yani secilmislerdendi yani isa aleyhisselam ikizler burcuydu eger erkek ikizler burcuysa o kisi güzellik olarak baktimi bakani doyurabilir erkek olmasi hasbiyle iki dudagindan cikan kelimeler ile mest edebilir dinleyeni yani erkek ikizler doyurucudur kokusu ile büyüleyebilir yanina gelenleri yani burundan doyurabilir ve hakeza elindende yiyen icen yine doyar ve suya kanar ve kadinini memnun eder iste peygamberimizde MuhaMMed yani üc
M harfi mevcuttur yani baslangici dogumu yani gezegenlerinin siralanmasi ikizler vaktinda maratona baslamislar amma üc M yani isneyn gecesinde dogmus yani vitir namazi vakti her namazin vakti belirtilmis kuranda amma vitir namazinin vakti gizlidir yani bir yildiz bir günes dogarken gündüz diye bir sey yoktur gündüzü yildiz günes kendisi baslatir yani yildiz iki birlesik gecenin ortasinda yani isneyn gecesinde dogar. yildizlar peygamberler ve onlarin ashaplari ve takipcileridir hepsi iste iki gecenin arka arkaya geldigi zaman da dogarlar yani geceden sonra tekrar gece baslar yani hepsi senede bir gün günün arkasindan gelen iki gece vardirki ona isneyn gecesi denilir yani peygamberimiz ise üclü gecede dogmus bu tek bir defa olmusdur yani üc M yani gece ondan sonra bir gece daha ve ondan sonra bir gece daha yani vitir namazinin vakti odur ve teheccüdle biz iste onu arariz ,kadir gecesiyle biz onu arariz o geceye erisipte nasiplenen ne

mesud kisidir

iste peygamberimizde bakisi ile herkesi ashablik yani yildizlik makamina ulastirmis yani ona bakan hayran olurdu meclisinden ayrilmak istemezdi onun kokusu gül kokusuydu teri gül kokardi yani bütün parfümlerin ve kokularin mayasiydi kokusuyla herkesi doyururdu iste sözleri ile hep hakki ve doguruyu konusmus bizler ancak onun sözlerinin sarkicilariyiz hak söz hakkin müsadesi ile ondan sadir olmusdur yani kurani biz onun agzindan ögrendik duyduk ve mest olduk ve haala kuran ve onun sözleri herkesi mest etmeye devam ediyor elinden bes pinar fiskirmis ve eliyle susuzlari kandirmis ve getirelen bir parca yemegi eliyle herkese dagitmis herkesi doyurmustur erkekligi dört erkek gücündeydi her gecesini bir zevcesine tayin etmisdi nuru yesildir mevsimi bahardir hayat onunla canlanir o gelince her yer senlenir bülbüller onun gelisiyle öter

dönelim konumuza sonra is yerinde maria kadinin resmi olan cercevenin altina baktim ki dogumu oktober yaziyor yani anladimki bizim chefin annesi ikiz degil iki ikizin annesi yani kendisi degil iki johannesin yani iki ikizlerin annesi ve babannesi iste yani kendi doyumsuz degil herkesi doyuran bir kadin yani kadin secilmislerden yani aussortiert misali sectigi meslek ekmekcilik herkesi doyuruyor ekmekle iste bizede malum olan suki bizim vahdeti vücud olmamiz hasbiyle hemde herkesi doyuruyor yani zamanin iki gemisinden birisi olan bizi o doyuruyor ekmegimiz ondan ve bütün azigimiz onun evlatlarinin fabrikasindan kazandigimizdan bizim azigimizda her hücremize gitmekte ne dedik her hücremiz bir varligin enerji noktasi yani bu sayede her hücremize yani bütün insanlara iki jochennes ve annesinden bir seyler gitmekte esas cenabi allahtan aslida unutmayalim bizde kazancimizin zekatini fitresini veriyoruz yani bütün insanlik bizim bu yazimizla oradan kazandigimiz para ile ödedigimiz internet parasi sayesinde herkese internetten ulasmakda herkesi kelimelerle doyurmaya calisiyoruz yani yedigimiz ekmegin enrji haline dönmüs sekli ile size sirayet ediyor yani hücrelerimizin enerjisi iki johannesden ve maria kadinindan ve esas olarak onlari bize sebeb kilan rahmandan iste bu kadin ve evaltalrinin bu serefe erismesi su kiriz ve kitlik vaktine girdigimiz zamanda fabrikalarin birer birer kapandigi zamanda bu fabrikanin calismasi için ve bizi orda calistirmasi için herkes paye ediniyor bunu sebebi iste o seref yap kadin insallah ahirette rabbim karsilatirir bu maria anne yunus sütü icmis ve evladina icirmis bu sebeble herkesin bozulmaya yüz tuttugu dönemde fabrikalarida kendileride bu serefe nail oldular herkes onlara rabbimizin inayeti ile destek oluyor yani bozulmayan süt onlari muhafaza etmis bilmiyorum nasil imkan buldu ve yunus sütü icti amma icmis buda ilmi rabbimizin katinda gizli mahfuz rabbim kötü nazarlardan tasallutlardan muhafaza buyursun maaşallah tebarekallah

Allah diledigini sirati müstakime yani dosdogru yola hidayet eder.

varin siz düsünün

artik bizleri bu iki gemiyle rabbimizin bu günahlar deryasi olmus zamandan ve dünyadan cekip kurtarmasi için peygamberimizin bilale tavsiye ettigi zikri sizlere tavsiye ediyorum esas globellesme o zaman olacak iste. ve o zikir isayi davetdir hemde nedir o zikir

ehad zikrine devam edelim insallah

bize isigindan veren zamanin güneslerinden birisi olan hemde ikiz isigini veren abdülbakiye selam olsun ki namaz kilanlar onun adeti sudur yani zamanin günesi namaza baslamadan 25 estegfirullah ceker

eger 25 cekemezsenizde bir kac tane cekin ona ulasmasanizda bize ulasirsiniz insallah simdi size iki nükte anlatacagim bundan herkesin nasibi var insallah cocuklugumda evimizde televizyonumuz yok köy kahvesinde televizyon seyrediyorum televizyonda yunus baligi flipirin filmi var tam tatli yerinde babam geldi hadi dereye gidiyoz dedi derede bir göveri bahcemiz var gitmek istemedim amma mecburen gittim amma vücudum öyle bir hormon salgiladiki ne üzgün ne sevincli ne istekli ne isteksiz buda bu haftaki ücüncü bombamiz

kadin arkadasa dün gece cok sey anlatinca en sonunda artik bir sey duymak istemiyon dedi bizde dedik sende doydun yani elhamdülillah doyuma ulastirdik hemde biktirincaya kadar yani bir maria isigimiz oldu bizimde bunu kisa yoldan halletmek için insan vücudunda bir bez vardirki o bir hormon salgilar iste bizim o dedigim istekli isteksiz halimizi olduran hormon iste bunun için herkesden bir ricam bilenlerden bize bu hormonu ögreten ve bize o noktayi ve soguklanma soluklanma arasini koyan babamiza bir fatiha okumanizi rica ediyorum fatiha bilmeyen bir besmele okusun babamin ruhu için peki neden cünkü bizde size onun ögrettginin zekatini verecegiz size ögretecegiz isa aleyhisselamda ikizler burcundandir amma onun mevsimi kis degildi yani ocak degildi ay. onun mevsimi ilkbahar degil sonbahardir sonbaharin ruh halini ve isanin ruh halini bilmek isteyen o hormonunu salgilatirsa anlar iste o hormon ölüm hormonudur isanin nurunun rengi turuncudur hafif sariya meyilli ne limon ne portakal

rengi

iste peygamberimiz zevkleri bitiren ölümü cok hatirlayin buyurmus

iste o hormonu salgilatmak için en cok zevk aldiginiz seyi tam oratasinda birakivermek kendisi yapip salgilatamayan hz ömer gibi birini tutup birisi sebebi ile salgilatsin o hormonu nasilmi tuttugu kisi onu takip etsin ve en zevklendigi seyi tam ortasinda elinden cekip alsin ve ya cokca ölümü hatirlayin bu biraz uzun sürer yani ölüm ani gelir kimse hazirlik yapamaz bir dur su icen bir ayak yoluna giden falan yok geldimi alir götürür

ölmek ahiretde dogmanin basidir bu hormonu ölmeden salgilatmak lazim yani ölmeden ölünüz yani ölümü cok anin budur doguma hazirlik yapmak ölmeye degil dogmaya hazirlik yapmak lazim

iste bu salgiyi salgilatan herkes suda görmeye baslar yani

birinci ha mim dir burasi yani balik gözü renkli görmez her sey bizim arabamizin rengindedir denizde yani yunus renginde bizde arabamiza o yüzden yunus lakabini koyduk

simdi iki johannese uyari veriyorum bizim arabamiz yani yunusumuz süd bozugu kokuyor yani südü bozuklar ikinize bir sey yapmasin dikkatli olun yani yahudilerden su siralar sakinin tehlike var

rabbim ha mim deryasinda doganlari südü bozuklardan muhafaza buyursun

bir dahaki yazimiz ne zaman erer kemale gelir bilmiyorum tekrar bulusana kadar ayriligimiz baslangic olmasi dilegiyle

bismillahirrahmenirahim

Vel asr innel insane lefi husr illelezine emenü ve amilussalihati veteva savbil hakki vetava savbissabr

sadakallahül azim ve heyi'i lene mine emrina rascheden ve raschiden

El fatiha maassalavat.

Başağaçlı Raşit Tunca

Vaazi indirmek için linke sag tikla farkli kaydeti sec veya sesli olarak dinlemek için linke tikla

[Resim: Buradan1Red.gif]

https://efsane1turk.net/Resimci/Dosyalar...edogar.mp3

Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 24 Mart 2019 Pazar Son Düzeltleme Yapıldı

Original Kar©glan

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran

Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık

1 Senede/12 Ay

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

1 Yılda/365 Gün